Invest inn Cyprus bir gayrimenkul danışmanlığı şirketidir.

Anahtar teslim hizmetlerimizle hedefimiz; güvenli ve kazançlı bir yatırım yapmanızı sağlamaktır.

Kira Garantili Gayrimenkul Danışmanlığı

Portföylerimiz arasında bulunan emlak seçeneklerimiz, uzun dönemli kapsamlı bir analiz ve performans değerlendirmesi sonrası yatırımcılarımıza sunulur. Fiyatları 70.000 Sterlin’den başlayan, yüksek yatırım getirisi sağlayan gayrimenkuller ile amacımız; yatırımcıya alırken kazandırırken kira garantisi, kiralama desteği ,mimarlık ve dekorasyon paket desteği gibi hizmetleri sunmak, yatırımcıların doğru alım satımını kolaylıkla gerçekleştirmek.

Gayrimenkul Satın Alımı ve Tapu İşlemleri Takibi

Kıbrıs’da ev almak kolay olsa da gayrimenkul alma prosedürleri ve yasaları her Türkiye’ye göre farklılıklar göstermektedir. Satın alma aşamasından tapu teslimine kadar size her süreçte destek vermekteyiz. Bu sayede Kıbrıs’ta gayrimenkul pazarını hiç bilmeyen bir Türk vatandaşı tereddüt etmeden yatırımlarını gerçekleştirebilir.


Gayrimenkul Yönetimi

Gayrimenkulünüzün kiraya verilmesi, kira gelirlerinin sizin adınıza toplanması ve hesabınıza yatırılması, vergi ve sigorta gibi tüm gider ödeme işlemlerinin takibi tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Üstelik sizinle iş ortaklığımız, satış sonrası da devam etmektedir. Satın almış olduğunuz yatırımınızı sonradan satmak isterseniz, satış konusunda da destek oluruz.

Konut Bakım Hizmetleri

Evin bakım ihtiyacı ve onarım hizmetleri profesyonellerce sağlanır. İhtiyaç halinde inşşat firması kendi ekiplerince bakım servisi vermektedir. Bu sayede evinize yapılacak hiçbir tadilatta yüksek aracı ücreti ödemezsiniz.


Vatandaşlık Hizmetleri

Kıbrıs’da oturma izni ve Kıbrıs vatandaşı olmak istemeniz durumunda, sizi tecrübeli profesyonel ekiplere yönlendirebiliriz.


Projelerimiz hakkında bilgi almak ister misiniz?